VBS Heilig-Hart Oud-Heverlee

Waversebaan 81

3050 Oud-Heverlee

Telefoon: 016/40.44.58

 

Directie: Piet Bakelants (directie.hhoh@leuven-zuid.be)

Secreatriaat: Lut Demeyer (secretariaat.hhoh@leuven-zuid.be)

Zorgco LS: Joke Vanvaeck (zorgco.hhoh@leuven-zuid.be)

Zorgco KS: Karen Roels (karen.roels@leuven-zuid.be)

CLB-anker: Griet Dereymaeker (griet.dereymaeker@vclbleuven.be)

 

Het secretariaat is telefonisch bereikbaar op woensdag en vrijdag van 8 tot 12 uur en op maandag van 13 tot 17 uur. Op andere momenten proberen we steeds telefoonpermanentie te voorzien, maar tijdens de schooluren is dit niet altijd mogelijk. Indien de school telefonisch niet bereikbaar is, kan je voor dringende zaken contact opnemen met de directie via 0485/41.56.59.

 

De communicatie vanuit de school verloopt zo veel mogelijk digitaal via het communicatieplatform 'gimme' (gimme.eu). Ouders kunnen zich hiervoor registreren, onze schoolpagina zoeken en de kanalen van de juiste klas aanklikken om alle communicatie te ontvangen. Spreek Piet of Joke aan indien je problemen ondervindt.

 

Leerkrachten en directie kan je elke dag om 15.30 uur op de speelplaats aanspreken of contacteren via hun mailadres (voornaam.familienaam@leuven-zuid.be). Alle bijkomende contactgegevens kan je vinden in het adressenboekje van de school.

 

LEERKRACHTENTEAM 2018-2019

 

Kleuterschool

                                              

Eerste kleuterklas K1A      

Annemie Van Olmen - annemie.van.olmen@leuven-zuid.be - 02/757 69 26

 

Eerste kleuterklas K1B      

Greet Spreuwers - greet.spreuwers@leuven-zuid.be

 

Tweede kleuterklas K2   

Tina Juwé - tina.juwe@leuven-zuid.be - 0473/44 71 65 

 

Derde kleuterklas K3    

Natasja Laenens - natasja.laenens@leuven-zuid.be - 0498/74 08 88

 

Zorg kleuterschool

Karen Roels - karen.roels@leuven-zuid.be

 

Kinderverzorging    

Marijke Albrechts – marijke.albrechts@leuven-zuid.be   

              

Kleuterturnen         

Lisa Huygen – lisa.huygen@leuven-zuid.be


Lagere school

 

Eerste klas

Tine Viaene - tine.viaene@leuven-zuid.be – 0477/50 41 44

Tine Peeters (zorg) - tine.peeters@leuven-zuid.be - 0497/30 85 58

 

Tweede klas

Katleen Havet – katleen.havet@leuven-zuid.be – 0479/68 05 50

Tine Peeters (zorg) - tine.peeters@leuven-zuid.be - 0497/30 85 58 

 

Derde klas    

Jessica Boelaert – jessica.boelaert@leuven-zuid.be - 016/40 46 20

Audrey Vanberghem– audrey.vanberghem@leuven-zuid.be - 0473/33 67 55

Mariet Vaesen (zorg) – mariet.vaesen@leuven-zuid.be – 0494/34 50 78

                                  

Vierde klas   

An  Pittomvils - an.pittomvils@leuven-zuid.be - 0497/85 04 30

Mariet Vaesen (maandag en zorg) – mariet.vaesen@leuven-zuid.be – 0494/34 50 78

 

Vijfde klas    

Lindsy Celis - lindsy.celis@leuven-zuid.be - 0498/61 16 07

Ellen De Bie - ellen.de.bie@leuven-zuid.be – 0497/68 66 42 

 

Zesde klas    

Tinne Mercelis - tinne.mercelis@leuven-zuid.be – 0476/37 91 70

Eline Vette (zorg) – eline.vette@leuven-zuid.be

                       

Lichamelijke opvoeding

Ellen De Bie - ellen.de.bie@leuven-zuid.be – 0497/68 66 42 

Zwemmen: Ellen De Bie en Sara Michielsen - sara.michielsen@leuven-zuid.be

 

Godsdienst in de lagere school

Ellen Belis – ellen.belis@leuven-zuid.be – 0485/74 69 69

 

Opvang en studie

Frieda Deneys  - deneysfrieda@hotmail.com (016/40 44 58)

Arlette Dirickx                                                     

Betty Lefever

 

CLB-medewerkers

CLB-anker: Griet Dereymaeker – griet.dereymaeker@vclbleuven.be – 0490 64 51 90

CLB-verpleegkundige: Conchita Real Adorna – conchita.real@vclbleuven.be – 0490 64 51 52

 

 

VBS HHOH

Waversebaan 81

3050 Oud-Heverlee

016/404458

WIJ BEWEGEN MEE!